الف) دقت کامل داشته باشید که راننده ای که قصد حمل وسایل شما را تا مقصد مورد نظرتان دارد باید به صورت کامل از نوع بار شما با خبر باشد تا با توجه به نوع بار نحوه ی بارگیری را مشخص کرده و به چگونگی کنترل مهار بندی اثاثیه شما کاملا آگاه باشد .

 

ب) نکته ی دوم این است که راننده و کمک راننده باید در حین انجام باربری جایی بایستند که برای کارگر های حمل بار به سمت ماشین مزاحمتی ایجاد نکنند و همچنین خودشان هم به علت سهل انگاری دچار آسیب دیدگی نشوند و کار باربری شما طولانی یا متوقف نشود .

ج) توجه داشته باشید که راننده ی ماشین حامل اسباب و اثاثیه شما موظف است تا در صورت وقوع هر توقف یا ترمز ناگهانی همچنین پیش از تخلیه وسایل شما در مقصد مهار بار های شما را کنترل کرده و از محکم بودن اتصالات آن اطمینان کامل حاصل کند تا حتی کوچک ترین احمال آسیب دیدگی هم برای وسایل شما وجود نداشته باشد.

 

د) نکته ی حائز اهمیت دیگر که شما باید به آن دقت داشته باشید این است که راننده حمل کننده بار شما باید به طور منظم و مرتبا پس از طی هر 80 کیلومتر از مسیر ، اثاثیه شما را بازبینی کند و از سلامت سیستم مهار بار ها مطمئن شود و اگر در مهار بندی وسایل شما نقصی مشاهده کرد سریعا به طور مجدد سیستم مهار بار هایتان را تنظیم کند و از منحرف نشدن وسایل شما در ادامه مسیر اطمینان حاصل کند.

و در پایان توصیه شرکت باربری تلاش کاران مامطیربه شما مشتریان عزیز این است که :

اگر در زمان تخلیه اثاثیه تان از ماشین باری متوجه این نکته شدید که قید و اتصالات بار ها از شرایط مناسبی برخوردار نیست به طور مثال : وسایل از جای اولیه شان منحرف شده یا صدمه دیده اند و قید ها و تجهیزات مهار بارتان جابه جا شده اند ، حتما باید راننده را ملزوم کنید این امر را به شرکت یا موسسه حمل و نقل مربوطه اطلاع رسانی کند تا هماهنگی مراتب برای ارائه بهترین خدمات به شما صورت گیرد.

  

 

باربری در بابل مامطیر_ باربری بابل مامطیر_اثاث کشی در بابل مامطیر_اسباب کشی در بابل مامطیر_حمل بار در بابل مامطیر_حمل اثاث در بابل مامطیر_اتوبار در بابل مامطیر_اتوبار مامطیر بابل_اتوبار باربری در بابل مامطیر_باربری مامطیر در بابل_باربری مامطیر بابل_اثاث کشی مامطیر بابل_اسباب کشی مامطیر بابل_حمل بار مامطیر بابل_حمل اثاث مامطیر بابل_اتوبار مامطیر بابل

 

 

 

Template Design:Dima Group