اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان با اتوبار باربری مامطیر

اسباب کشی آسان آرزوی همه خانواده های مازندران است. شلوغی خیابان ها و ترافیک به همراه ساعات کاری طولانی، برنامه ریزی برای اثاث کشی را بسیار مشکل کرده است. از بسته بندی لوازم خانه و جمع کردن خرده ریزها در جعبه ها و کارتن ها که بگذریم نوبت به پیدا کردن آدرس باربری های مازندران است. تماس با باربری و هماهنگی برای پیدا کردن کارگر اسباب کشی و کامیون هم یک مشکل جدی است که می تواند همه محاسبات مالی را عوض کند. قیمت کامیون و هزینه حمل وسایل گاهی بیش از پیش بینی ها می شود و نگران کننده است. اصلا انگار اسباب کشی آسان در واقعیت وجود ندارد و نمی توان از نقل مکان به منزل جدید لذت برد.

با همه این مشکلات می توانید کنترل اسباب کشی و هزینه های جاری را در دست داشته باشید. اسباب کشی آسان نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی مناسب دارد.شما با برنامه ریزی دقیق می توانید هزینه های باربری و اسباب کشی را نیز تا نصف کاهش دهید. اگر از اثاث کشی های قبلی خاطره خوشی ندارید و یا هزینه اسباب کشی خسته تان کرده است، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. سامانه خدمات درب منزل   مامطیر،آشنای خانوارهای مازندران برنامه های شگفت انگیزی برای اسباب کشی آسان ارائه می دهد که با بسته بندی صحیح لوازم شروع شده و به کاهش هزینه حمل وسایل و باربری ختم می شود.


اسباب کشی و باربری مامطیر بابل

بسته بندی لوازم خانه مهم ترین بخش از خدمات اسباب کشی مازندران است. بهترین کارگر برای حمل بار و برخورداری از امکانات اتوبار باربری مامطیر از ویژگی های این سرویس کاربردی است که استرس اسباب کشی را به طور کامل از بین می برد. با اولین تماس، همیاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را برای بسته بندی لوازم خانه، کارگر اسباب کشی و باربری انجام می دهند. خدمات اسباب کشی آسان مامطیر در باربری مازندران شامل اعزام کارگر اسباب کشی با تجربه وحمل بار در بهترین باربری مازندران است. ما اتوبار باربری مازندران در مناطق ۲۲ گانه مازندران هستیم.

 

اتوبار و باربری مامطیر بابل

بهترین باربری شمال کشور با کارگر اسباب کشی آموزش دیده آماده خدمت رسانی به ساکنین محل برای اسباب کشی آسان و بی دردسر است. صفر تا صد اثاث کشی را به ما بسپارید و مدیریت کارها را خود بر عهده داشته باشید.

 

انوبار و باربری مامطیر بابل

کرایه حمل بار در باربری مامطیر طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه شده و شامل پرداخت هزینه اضافی در محل نمی باشد. تعرفه حمل اشیا سنگین در اپلیکیشن مامطیر اطلاع رسانی شده است. تجربه اسباب کشی آسان با حرفه های مامطیر را همیشه به یاد خواهید داشت.

 

 باربری مامطیر بابل

قیمت کارتن اسباب کشی با ارائه فاکتور روی هزینه حمل وسایل اضافه می شود.  باربری مامطیر شامل بسته بندی لوازم خانه و حمل بار بوسیله کارگر اسباب کشی با کامیون های مسقف می باشد. قیمت کامیون برای ۳ ساعت اول ثابت محاسبه می شود.

 

باربری مامطیر بابل

اسباب کشی آسان و ارزان را با نا تجربه کنید. همیاران مامطیر در باربری بابل تضمین می کنند که لوازم را سالم و بدون آسیب و شکستگی جا به جا کنند. ما بهترین تیم کارگر اسباب کشی مازندران را درب منزل شما فرستاده و ارزان ترین کرایه حمل را دریافت می کنیم.

 

وسایل ضروری برای بسته بندی لوازم خانه

اسباب کشی آسان با اتوبار باربری مامطیر

 

جعبه های مقوایی در اندازه های مختلف

پرداخت قیمت کارتن اسباب کشی بسیار به صرفه تر از بسته بندی غیر اصولی لوازم در کارتن های نازک و بدون استحکام است. در صورتی که از سرویس بسته بندی و اسباب کشی مامطیر استفاده کنید معنی واقعی اسباب کشی آسان را حس خواهید کرد. بسته بندی لوازم منزل در کارتن های ۵ لایه در ۵ سایز مختلف بخشی از خدمات اسباب کشی مامطیر است.

روزنامه های قدیمی
قرار دادن لوازم در کارتن به تنهایی کافی نیست. بهتر است فضای بین لوازم شکستنی را با استفاده از روزنامه های قدیمی پر کنید تا ظروف شکستنی و ظریف آسیب نبیند. این روزنامه ها برای بسته بندی لوازم خانه و خرده ریزها بیشترین کاربرد را دارند.

بقچه های بزرگ بسته بندی
بقچه ها برای بسته بندی لوازم خانه کاربرد زیادی دارند. برای بسته بندی لوازم خانه و رختخواب ها بقچه های بزرگتری باید تهیه کنید تا از کثیفی ملحفه رختخواب ها جلوگیری شود. از بقچه های کوچکتر هم می توان برای بسته بندی لباس ها غیر از کت و شلوار و پالتو استفاده کرد. برای حمل لباس های رسمی، کارتن های رگال دار ویژه طراحی شده است.

پلاستیک حبابی بسته بندی
پلاستیک حباب دار به صورت رول فروخته می شود و قیمت مناسبی هم دارد. اسباب کشی آسان و بدون دردسر را می توان با بسته بندی صحیح لوازم و استفاده از پلاستیک حباب دار تجربه کرد. دور پایه مبل ها، لوازم چوبی بزرگ تر و شیشه های ویترین را با این پلاستیک حبابی بسته بندی بپیچید تا موقع جا به جایی توسط کارگر اسباب کشی آسیب نبینند.

چسب بسته بندی کاغذی
چند رول بزرگ از این چسب های کاغذی را برای اثاث کشی لازم دارید. این چسب ها برای بستن درب کارتن ها استفاده می شوند. اسباب کشی آسان نیاز به لوازم و وسایل زیادی ندارد ولی برخی از لوازم کوچک مثل همین چسب ها را حتما تهیه کنید.

نشانگر و برچسب های بزرگ برای اسباب کشی
با پرداخت دستمزد کارگر اسباب کشی می توانید تجربه خوبی از حمل بار توسط حرفه ای های مامطیر داشته باشید. حمل بار و اثاث کشی به منزل جدید تازه اول راه است. باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل در کمدهای اتاق زمان زیادی می برد. برچسب ها و نشانگرها برای اسباب کشی آسان و پیدا کردن لوازم یک راهکار ساده است. موقع بسته بندی لوازم خانه با ماژیک روی برچسب ها را نشان گذاری کنید. خیلی ساده با نوشتن کلماتی مثل :" ظروف آشپزخانه"، " شکستنی"،" لوازم برقی" ، " لوازم میز توالت" و .... می توانید اسباب کشی اسان را تجربه کنید.

اگر برای چیدن وسایل داخل کمدها نیاز به نیروی خدماتی دارید با ما تماس بگیرید. مامطیر با اعزام کارگر آقا و خانم درب منزل ، همه کارهای خدماتی و نظافت منزل را بر عهده می گیرد. با همیاران مامطیر دیگر اسباب کشی یک غول شکست ناپذیر نیست. اسباب کشی آسان و بی دردسر را با ما تجربه کنید. برای اطلاع از هزینه منصفانه اسباب کشی و سایر خدمات مامطیرحتما سری به سایت ما بزنید.

اسباب کشی آسان با چک لیست پیشنهادی

اسباب کشی آسان با اتوبار باربری مامطیر

 

برای اینکه اثاث کشی و بسته بندی لوازم خانه طبق زمان بندی انجام شود همین حالا دست به کار شوید. از دست دادن زمان اصلا به نفع تان نیست. بدون تردید در ساعات پایانی استرس و فشار بیشتری را احساس می کنید و تمرکز خوبی ندارید. کارهای را به روز آخر موکول نکنید. بدون درنگ و طبق چک لیست زیر همه لوازم را بسته بندی کنید. کارگر اسباب کشی برای حمل کارتن های آماده، زمان کمتری را صرف می کند.

 

لوازم هر اتاق را جداگانه بسته بندی کنید

 

برای صرفه جویی در وقت و انرژی، هر قسمت از فضای منزل را به صورت جداگانه جمع آوری کنید. بسته بندی لوازم هر اتاق در کارتون های جدا، مزایای زیادی دارد. اول از همه زمان کمتری صرف بسته بندی شده و کارها با سرعت بیشتری انجام می شود.

از طرفی پس از اسباب کشی و ورود به منزل جدید به راحتی می توانید لوازم هر اتاق و وسایل مرتبط را پیدا کنید. کتاب ها در یک جعبه، لباس ها و لوازم جانبی در جعبه ای دیگر، ظروف داخل کابینت ها و لوازم آشپزخانه را نیز در جعبه های دیگری قرار دهید. روزنامه و پلاستیک های حبابی مانع از شکستن وسایل می شود. شروع کنید و نگذارید اسباب کشی تمرکزتان را بر هم بزند.

 

پیشنهاد مطالعه:چگونه آسان و بی دردسر اسباب کشی کنیم؟

لوازم بدون استفاده را به منزل جدید نبرید

برای اسباب کشی آسان و ارزان برنامه ریزی مشخصی داشته باشید و اشیای غیر قابل استفاده را با خود حمل نکنید. اگر لباسی را در ۶ ماه گذشته نپوشیده اید، وسایل قدیمی را در انبار جمع کرده اید، لوازم برقی معیوب یا وسایل چوبی شکسته دارید، چه می کنید؟

وسایل خراب و بی مصرف را دور بیندازید و لوازم قابل مصرف را به موسسات خیریه اهدا کنید. با خلاص شدن از لوازم غیر قابل استفاده ای که در انبار دارید، احساس سبکی و آرامش بیشتری خواهید داشت. چه دلیلی دارد لوازم بدون استفاده را با خود به منزل جدید ببرید؟ با کم شدن لوازم، هزینه اسباب کشی در مازندران، دستنزد کارگر اسباب کشی و هزینه حمل وسایل هم کمتر خواهد شد. کرایه حمل بار بستگی به مقدار لوازم و تعداد بسته ها دارد.

ماهرانه برچسب بزنید
برچسب گذاری درست روی جعبه ها راز یک اسباب کشی آسان و سریع است. اگر چاپگر در خانه دارید می توانید لیست لوازم هر جعبه را در کامپیوتر تایپ کرده و چاپ کنید. به این ترتیب به راحتی همه لوازم را پیدا می کنید. بر روی جعبه ها برچسب هایی نظیر ” مهم”، ” شکستنی” ،” اول باز شود” و هر چیزی که راهنمایی تان می کند را بچسبانید. بهتر است برچسب ها را در هر چهار طرف جعبه ها بچسبانید تا همیشه قابل خواندن باشند. حتما لیست کامل محتویات هر بسته را در کامپیوتر یا گوشی موبایل داشته باشید. این لیست راهنمای خوبی برای باز کردن بسته های ضروری است. از ابزاریهای مدرن برای اسباب کشی آسان استفاده کنید.

از خدمات اسباب کشی آسان استفاده کنید
اثاث کشی یک کار جمعی است و نمی توان به تنهایی همه امور را کنترل کرد.از شرکت های خدماتی برای اسباب کشی کمک بگیرید. برخی از شرکت های حمل و نقل، کار بسته بندی و جمع آوری لوازم را نیز انجام می دهند. سامانه خدمات منزل مامطیر آماده خدمت رسانی به خانواده های مازندرانی برای جا به جایی و اسباب کشی است. با دانلود اپلیکیشن مامطیر و نصب روی گوشی های موبایل، از خدمات بسته بندی و اسباب کشی آسان بهره مند شوید. خدمات نظافتی و فنی مامطیر یکی از پر طرفدارترین خدمات درب منزل است که پس از اسباب کشی درخواست می شود.

 

با مامطیر میتونید به راحتی و با اطمینان خدمات درب منزل مثل نظافت وخدمات فنی رو با قیمت های شفاف تجربه کنید.

 

 

Template Design:Dima Group